Sprawdzone usługi kamieniarskie Eden

Zakład Eden to nie tylko dom pogrzebowy – zajmujemy się również świadczeniem usług kamieniarskich na terenie Parczewa, Włodawy, Białej Podlaskiej, Radzynia i Podlaskiego. Jesteśmy firmą, dla której jakość i wykonanie są równie ważne jak komfort naszych Klientów.

Naturalny kamień jest jedną z form eleganckiego uczczenia pamięci zmarłego. Jest to jeden z naturalnych, ale również najwytrzymalszych materiałów wykorzystywanych od lat w budownictwie. Zakład Eden oferuje swoje usługo w okolicach Wisznic, takich jak Parczew lub Włodawa. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w w dziedzinie obróbki i montażu kamieni naturalnych. W ofercie znajdą Państwo usługi kamieniarskie takie jak produkcja nagrobków czy grobowców rodzinnych.

Nasz telefon jest sprawny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami o każdej porze dnia i nocy. Usługi kamieniarskie świadczone przez zakład Eden cechuje solidność, szczegółowość, ale przede wszystkim dokładność i jakość wykonania. Zakład pogrzebowy znajduje się w Wisznicach, ale oferujemy swoje usługi również w okolicach takich jak Parczew i Włodawa.

W naszej ofercie:

  • Pomniki
  • Grobowce
  • Dopisy dat śmierci
  • Układanie kostki
  • Sprzątanie i pielęgnacja grobów