Usługi pogrzebowe najwyższej jakości

Przygotowania do pogrzebu są trudne, dlatego bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego, który nie tylko pomoże Państwu w wypełnieniu formalności, ale również skutecznie wesprze i odciąży nas w sprawach organizacyjnych pogrzebu. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy z doświadczeniem, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego zakładu pogrzebowego oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zakład pogrzebowy Eden w Wisznicach oferuje Państwu swoje usługi pogrzebowe w kilku miastach (Biała Podlaska, Parczew, Radzyń Podlaski, Wisznice, Włodawa), jak i okolicznych miejscowościach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zatrudniani przez Eden pracownicy są profesjonalistami, którzy nie naruszą Państwa przestrzeni osobistej. W skład oferowanych przez zakład usług pogrzebowych wchodzą czynności takie jak wybór odpowiedniej trumny lub urny, przygotowanie zmarłego do pogrzebu, napisanie nekrologu oraz sam pochówek. Wszystkie usługi są wykonywane z największą starannością i dokładnością ze strony personelu. Dzwoniąc do Edenu, mają Państwo pewność, że zapewnimy Państwu usługi pogrzebowe najlepszej jakości w Białej Podlaskiej, Parczewie, Radzyniu Podlaskim, Wisznicach oraz Włodawie. Dla nas liczy się jakość oferowanych usług oraz Państwa komfort i zadowolenie.

    Zakład pogrzebowy Eden – dlaczego my?

  • posiadamy ogromne doświadczenie w usługach pogrzebowych
  • usługi wykonujemy zgodnie z powagą i poszanowaniem uczuć
  • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
  • ceremonie przygotowujemy starannie, zapewniając komfort psychiczny bliskich
  • jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • usługi pogrzebowe prowadzimy na terenie wielu miast i w okolicach: Biała Podlaska, Parczew, Radzyń Podlaski, Włodawa, Wisznice